Takenlijst

Om onze thuiswedstrijden in goede banen te leiden, wordt aan alle spelers gevraagd om enkele keren per jaar te komen vlaggen of het wedstrijdblad invullen. Daarvoor werd weer een takenlijst samengesteld door Hans Bryon & Toon Sys (zie onder). 

Mogen we vragen deze lijst goed op te volgen zodat alle wedstrijden vlekkeloos kunnen verlopen. Indien je aangeduid wordt voor de eerste wedstrijd van de dag wordt er verwacht om een half uur op voorhand aanwezig te zijn (zodat je kan de lijnen trekken en de aantekentafel en het water klaar te zetten.)

Gelieve een week op voorhand te verwittigen, indien je al dan niet kan komen. Indien niet moet je zelf een vervanger zoeken en dit dan ook telefonisch door geven aan Toon Sys of Hans Bryon

 -Er is onderling te beslissen wie vlag of wie aantekent.

 

datum

Tijdstip

Reeks

Thuis

Bezoekers

Aantekenaar/vlaggeman

 9/01/16

14:00

PUP-P1

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Klaas C

Kris B

 9/01/16

15:15

MJ-P2

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Klaas C

Kris B

 9/01/16

16:00

PUP-P2

D&W Koekelare

KB Moerdamme

Andy Pollentier

Toon Sys

 9/01/16

16:30

PRO-P2

D&W Koekelare

Noordster Dudzele

Daan Christiaen

5e speler

 9/01/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

Noordster Dudzele

Toon Sys

5e speler

 9/01/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

Helios Halle

Robrecht C

5e speler

 9/01/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

Noordster Dudzele

Ruben Brabant

5e speler

 9/01/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

Helios Halle

Andy Pollentier

5e speler

             

16/01/16

17:15

CAJ-P2

D&W Koekelare

KBC Opstal

Toon

Hans B

16/01/16

17:45

3ND-P1

D&W Koekelare

Vrij

 

5e speler

             
             

16/01/16

17:45

CAM-P2

D&W Koekelare

KBC Male

Borra Jullie

Lies Pauwels

16/01/16

18:30

SJ

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode

Michiel Roose

Tom verstraete

16/01/16

19:00

2ND

D&W Koekelare

WWR Ingelmunster

Daan Christiaen

5e speler

             
             

23/01/16

16:30

CAM-P2

D&W Koekelare

KRB Loppem

Elke boudt

Marijs Hemeryck

23/01/16

17:15

CAJ-P2

D&W Koekelare

WWR Ingelmunster

Ledeine gerdi

Flameyn Bjorn

23/01/16

17:45

3ND-P1

D&W Koekelare

HO Beitem

Vancouilli Andy

5e speler

23/01/16

18:30

SJ

D&W Koekelare

Z.A.K.Beveren

Ledeine gerdi

Flameyn Bjorn

             
             

30/01/16

16:00

PRO-P1

D&W Koekelare

KBK Temse

Maarten sys

5e speler

30/01/16

16:30

PRO-P2

D&W Koekelare

Osiris Aalst

Frederik Calleeuw

5e speler

30/01/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

KBK Temse

Maarten sys

5e speler

30/01/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Frederik Calleeuw

5e speler

30/01/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

KBK Temse

Dieuwert grootaerd

5e speler

30/01/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Koen Willems

5e speler

             
             

6/02/16

13:30

PUP-P1

D&W Koekelare

HO Beitem

Ruben Brabant

Tom Verstraete

6/02/16

14:00

PUP-P2

D&W Koekelare

HO Beitem

Defoort Mats

Dewulf Sam

6/02/16

14:45

MJ-P2

D&W Koekelare

HO Beitem

Ruben Brabant

Tom Verstraete

6/02/16

15:15

SJ

D&W Koekelare

HO Beitem

Defoort Mats

Dewulf Sam

6/02/16

16:00

CAM-P2

D&W Koekelare

KBK Ichtegem

Tom Vinkier

Niels VB

6/02/16

16:30

CAJ-P2

D&W Koekelare

KBC Male

Herpoel Jasper

Roose bart

6/02/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

Atlas Varsenare

Niels Vanbavinckhove

5e speler

6/02/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

Atlas Varsenare

Hans Bryon

5e speler

6/02/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

Atlas Varsenare

Tom Vinkier

5e speler

6/02/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

Atlas Varsenare

Roose Bart

5e speler

             
             

13/02/16

16:30

2ND

D&W Koekelare

HO Beitem

Steven Bolle

5e speler

13/02/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

KBC Heist

Bert Verschingel

5e speler

13/02/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

KBC Heist

Steven Bolle

5e speler

13/02/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

HO Beitem

Jan Dubois

5e speler

13/02/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

HO Beitem

Andy Pollentier

5e speler

             
             

20/02/16

19:00

2ND

D&W Koekelare

t Klaverken Buggenhout

Georges Pollentier

5e speler

             
             

27/02/16

15:15

SJ

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Charlene Desmet

Seys Mieke

27/02/16

16:00

PRO-P1

D&W Koekelare

KBC Male

Bram Vinkier

5e speler

27/02/16

16:30

3ND-P1

D&W Koekelare

KBC St. Michiels

Jasper Herpoel

5e speler

27/02/16

16:30

PRO-P2

D&W Koekelare

Vrij

 

5e speler

27/02/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

Avanti Lissewege

Sys Toon

5e speler

27/02/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

Osiris Aalst Oranje-Blauw

Charlene Desmet

5e speler

27/02/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

Avanti Lissewege

Jarne Staelens

5e speler

27/02/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

Osiris Aalst Oranje-Blauw

Bram Vinkier

5e speler

             
             

5/03/16

16:00

CAM-P2

D&W Koekelare

KBK Ichtegem

Kris Bryon

Robrecht Claeys

5/03/16

17:00

3NHA

D&W Koekelare A

KSVV Inter Assebroek

Verschingel Arne

5e speler

5/03/16

18:15

PRO

D&W Koekelare B

HO Grote Brogel

Bert Verschingel

5e speler

             
             

12/03/16

19:00

2ND

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode A

Bestuur

5e speler

             
             

19/03/16

16:00

PRO-P1

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode

Defoort Mats

5e speler

19/03/16

16:30

PRO-P2

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode

Sam Dewulf

5e speler

19/03/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode

Bart Lancriet

5e speler

19/03/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

KBK Ichtegem

Faelens Wouter

5e speler

19/03/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

t Botterken Baasrode

Bart Lancriet

5e speler

19/03/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

KBK Ichtegem

Seynaeve Janne

5e speler

             
             

16/04/16

19:00

2ND

D&W Koekelare

KBC Opstal A

Roose Michiel

5e speler

             
             

23/04/16

19:00

2ND

D&W Koekelare

Z.A.K.Beveren

Daan Christiaen

5e speler

             
             

30/04/16

16:00

PRO-P1

D&W Koekelare

Buffalo's Sijsele

Andy Pollentier

5e speler

30/04/16

16:30

PRO-P2

D&W Koekelare

Z.A.K.Beveren

Koen Willems

5e speler

30/04/16

17:15

3NHR

D&W Koekelare

KSVV Inter Assebroek

Vercruysse Steven

5e speler

30/04/16

17:45

2NHR

D&W Koekelare

KSVV Inter Assebroek

Meesseman Dimitri

5e speler

30/04/16

18:30

3NHA

D&W Koekelare

KSVV Inter Assebroek

Vercruysse Steven

5e speler

30/04/16

19:00

2NHA

D&W Koekelare

KSVV Inter Assebroek

Klaas Casteleyn

5e speler